Sprchovacie WC Geberit AquaClean druhé do rodiny ZADARMO

٭UPOZORNENIE: V súlade s článkom 7. bod 5. Úplných pravidiel verejnej spotrebiteľskej súťaže organizátora sa mení termín jej skončenia. Novým termínom skončenia je 31.3.2021, 23:59. Všetky ostatné ustanovenia Úplných pravidiel verejnej spotrebiteľskej akcie ostávajú nezmenené.

Ku každému kompletnému sprchovaciemu WC Geberit AquaClean s obchodným názvom Mera, Sela alebo Tuma Comfort (zloženého z keramickej WC misy a sprchovacieho zariadenia), ktoré si zakúpite a zároveň aj zaregistrujete v súlade s Úplnými pravidlami verejnej spotrebiteľskej akcie najneskôr do 31.3.2021*, získate teraz naviac druhý produkt – sprchovacie WC sedadlo Geberit AquaClean Tuma, alebo Geberit AquaClean 4000 úplne zadarmo.

Akciové výrobky Geberit AquaClean si v rámci tejto akcie môžete kúpiť u ktoréhokoľvek autorizovaného a zaškoleného obchodného partnera spoločnosti Geberit Slovensko s.r.o., ktorý predáva produkty Geberit AquaClean na Slovensku. Zoznam všetkých partnerov nájdete tu.

Po zakúpení stačí už iba vyplniť nižšie uvedený registračný formulár a môžete sa tešiť na Vaše „druhé do rodiny“ – sprchovacie WC sedadlo od spoločnosti Geberit úplne zadarmo.

Podrobné znenie pravidiel verejnej spotrebiteľskej akcie s názvom: „Druhé do rodiny zadarmo“ nájdete v dokumente  (, 169 KB ).

Kontaktné údaje

Oslovenie*

Krstné meno*

Priezvisko*

Spoločnosť

Ulica*

PSČ*

Mesto*

E-mail*

Telefón

Používanie na súkromné účely?*

Informácie o produkte

Sériové číslo*

Odkiaľ ste sa o nás dozvedeli?*

Sem, prosím, nahrajte svoj daňový doklad o zakúpení produktu.

Názov súboru uložte, prosím, bez diakritiky.

Osobné údaje (kontaktné údaje) v rozsahu meno, priezvisko, firma, adresa, emailová adresa, telefónne číslo a údaje o inštalácií v rozsahu meno, priezvisko, spoločnosť, adresa sa spracúvajú v rámci registrácie za účelom predĺženia si záručnej doby na zariadenia Geberit AquaClean. Osobné údaje sa spracovávajú na základe článku 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia GDPR. Osobné údaje budú uchovávané po dobu 10 rokov od schválenia predĺženej záruky. Osobné údaje vo vyššie uvedenom rozsahu sa môžu prenášať do materskej spoločnosti Geberit vo Švajčiarsku.

Súhlasím, aby ma Geberit Slovensko s.r.o. informoval o novinkách, akciách a marketingových ponukách týkajúcich sa kúpeľňových výrobkov pomocou kontaktných údajov:

Osobné údaje v rozsahu meno, priezvisko, emailová adresa a telefónne číslo sa spracúvajú za účelom priameho marketingu. Osobné údaje sa spracovávajú na základe článku 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia GDPR. Osobné údaje budú uchovávané po dobu, kým dotknutá osoba neodvolá súhlas so spracúvaním jej osobných údajov. Osobné údaje budú postúpené spoločnostiam v rámci skupiny Geberit, ako aj poskytovateľom služieb tretích strán (napr. poštové služby a poskytovatelia IT služieb). Osobné údaje vo vyššie uvedenom rozsahu sa môžu prenášať do materskej spoločnosti Geberit vo Švajčiarsku. Platia naše zásady ochrany osobných údajov.